درباره ما

بسم الله الحمن الرحیم

آمار رو به افزایش تعداد افراد مبتلا به سرطان بیمارستانهای همیشه پر از بیمار، فوت ناگهانی جوان‌ها و شیوع بیماری‌های جدید، مافیایی داروهای شیمیایی و از سوی دیگر وجود مواد غذایی تراریخته و یا حاوی مواد افزودنی نگهدارنده‌ها، شکر و آرد سفید و همچنین مواد غذایی صنعتی این موارد کافی است تا گروهی دغدغه‌مند را به فکر وادارد و اقدامی اساسی در راستای سلامت هم وطنان برداشته شود.

شاید اولین گام، تامین مواد غذایی سالم و طبیعی باشد تا با سالم کردن مواد خوراکی خانواده‌ها امر پیشگیری و یا حتی درمان تسهیل شود.

به همین سبب گروه جوانی، در غالب انجمن زلال آستین‌های همت را بالا زده و به فکر تامین مواد غذایی برآمد که تهیه، تولید و بسته‌بندیِ آن طبیعی بوده و هیچ ماده افزودنی و شیمیایی در آن به کار نرفته است که این نوع از مواد غذایی را بیشتر در قالب مواد ارگانیک و محصولات روستایی و یا کارگاهی می‌توان یافت.

لذا انجمن زلال با تحقیق و جستجو در کل کشور و سفر به شهرهای مختلف زیر نظر کارشناسان مربوطه، سبدِ غذایی با تنوع بالا را جهت رفاه حال خانواده‌ها ارائه داد و سعی نمود تا بیشتر مایحتاج اصلی خانواده از مواد غذایی سالم و با کیفیت تامین گردد و در طول زمان و با پیگیری‌های دلسوزانه همچنان تنوع این سبد غذایی در حال افزایش بوده و حتی شامل محصولات آرایشی و بهداشتی نیز می‌باشد.

در واقع سبد مواد غذایی زلال، گلچینی از مواد سالم و غیر صنعتی در دنیای صنعتی می‌باشد ولی از آنجایی که سبک زندگی درست، مکمل مواد غذایی سالم جهت سلامت روح و جسم افراد خانواده است.

این انجمن قدم‌هایی نیز در راستای سبک زندگی سالم با تشکیل کلاس‌ها و کارگاههای عملی و همچنین مشاوره و گردهمایی و معرفی کتاب‌هایی در این زمینه برداشته است. همچنین امکان ویزیت رایگان توسط حکیمان و پزشکان حاذق و همچنین درمانهای یداوی از دیگر فعالیت‌های این مجموعه می‌باشد. امید است که این فعالیت‌ها نقطه روشنی باشد در جهت سلامت خانواده به عنوان جامعه.